W ramach współpracy partnerskiej między Stowarzyszeniem Orfeusz a Stowarzyszeniem Chrześcijańska Misja Szpitalna ,  Porozumienie określa zasady funkcjonowania współpracy  między  Stronami przy realizacji Zadania.


 Stowarzyszenie Samodzielnej Inicjatywy Młodzieży 

Nasz nowy wspaniały partner do dalszej współpracy :) Jest to Stowarzyszenie Samodzielnej Inicjatywy Młodzieży z Oleśnicy wspierająca młodych ludzi i ich inicjatywy :) Wczoraj stanęliśmy razem ramię w Oleśnickim Zamku by wspierać piękną inicjatywę dla dzieci :) Dziękujemy Panie Michale :) Dziękujemy Panie Prezesie :) Życzymy Wam dalszej owocnej pracy na rzecz dzieci i młodzieży :)                            


Fundacją Ochotniczej Grupy Ratowniczej ,, MUSSO 4X4 ''

Po rozmowie telefonicznej z Panem Prezesem Tomaszem Zielińskim, nawiązujemy chęć współpracy ze wspaniałą Fundacją Ochotniczej Grupy Ratowniczej ,, MUSSO 4X4 '' Ich misją jest propagowanie nauki udzielania pierwszej pomocy poprzez eventy, które współtworzą z przyjaciółmi... od Nas dla Was ....
Tak pomiędzy pracą zawodową , szkołą, uczelnią. fundacją....łączy ich wspaniała przyjaźń, super grupa, radość, spotkania, zajęcia. Czasami trzeba dać na luz i tak właśnie wspólnie się bawią przy ogniskach i na wędrówkach. Dziękujemy wam bardzo serdecznie

"PATROL-X GROUP"

Nasz kolejny partner do dalszej współpracy z Irlandii "PATROL-X GROUP" TOMASZ KUCZYŃSKI Prezes Fundacji "Team-X Bojowa Grupa Ratunkowa "PATROL-X ADVENTURE & TRAINING IRELAND" : Podróżnik, alpinista, nurek. Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny i Ratownictwa oraz Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Górskiej (International Society for Mountain Medicine) Od 20 lat pasjonuję się survivalem, lubi wiedzieć jak poradzić sobie w trudnych i nieoczekiwanych sytuacjach. Ponad 10 lat spędził na salach... trenując sztuki walki. Jako członek LOK zdobył Srebrna Odznakę Strzelecką. Przez okres 2 lat pomagał przy organizacji kursów pierwszej pomocy w PCK. Po odbyciu służby wojskowej w 2006 roku wyjechał do Irlandii gdzie miesza do dziś. Podczas swoich wypraw do dżungli uczył się sztuki przetrwania od najlepszych. Wspinał się w Polsce, Szwajcarii, Irlandii, Francji. Zdobył 7 Alpejskich 4- tysiączników . Nurkował m.in. w morzu Karaibskim, Irlandzkim, Balijskim, Oceanie Atlantyckim oraz Indyjskim. Jego pasją są podróże (Azja, Ameryka PD) podczas, których doskonali swoje umiejętności. Ukończył kilkadziesiąt szkoleń z zakresu: wspinaczki, alpinizmu, nurkowania, ratownictwa, ratownictwa taktycznego, survivalu, taktyki, ochrony, strzelectwa... Odznaczony medalem przez dowódcę Jednostki Wojskowej Formoza za udział w akcji charytatywnej "MILA DLA SEBASTIANA". (Wejście na Mont Blanc oraz samotny rekonesans w alpach Szwajcarskich Pollux, Breithorn). Dziękujemy Tomku


Dietetyka dla smyka 

Kolejny nasz wspaniały partner do dalszej współpracy. Dietetyka dla smyka jest to projekt z pasją, prowadzony przez dietetyka klinicznego Panią Aleksandrę Gąbka , którego głównym celem jest zdrowie społeczeństwa. Budowanie zdrowych nawyków żywieniowych to podstawa. Edukacja dzieci to inwestycja w pokolenia zdrowych dorosłych ! W programie :) Edukacja Żywieniowa. Konsultacje. Dietoterapia. Warsztaty. Dziękujemy :)


Edukacjakrytyczna

Nawiązaliśmy chęć do dalszej współpracy ze Stowarzyszeniem Edukacji Krytycznej. Są organizacją powstałą w styczniu 2012, do której należą zarówno studenci, absolwenci uczelni jak i pracownicy naukowi i artyści. Wspólnie BADAJĄ - DZIAŁAJĄ -ZMIENIAJĄ kawałek po kawałku podłogi świata. Pomysł i idee zaczerpnęli z międzynarodowego ruchu i konferencji Discourse Power Resistance, w której uczestniczą od 2002 roku . Ich pierwszą inicjatywą był projekt Mama Na. Są krytyczni, ale nie cyniczni.
Ich Misją jest :
Wiera, że edukacja i kultura mogą zmienić świat. Przyjmując role intelektualistów bierą siebie odpowiedzialność: pewne rzeczy trzeba pokazać i powiedzieć, żeby uniknąć manipulacji i obalić przytłaczającą bezmyślność. Publikują, prowadzą badania, bierą udział w debatach, wierzyą w inicjatywy oddolne, angażują się w projekty skierowane do grup zagrożonych wykluczeniem: dzieci z małych miejscowości, cudzoziemców, studiujących rodziców.
Życzymy Wam dalszych wspaniałych sukcesów w pracy z dziećmi :)